سرخط خبرها

کلاس «روشهای انجام مصاحبه» در رشت برگزار شد + تصاویر

کلاس «روشهای انجام مصاحبه» به همت خانۀ مطبوعات گیلان برای اصحاب رسانه استان در رشت برگزار شد.

مدیرعامل مؤسسه خانۀ مطبوعات گیلان با اشاره به برگزاری دورۀ آموزش خبرنگاری ویژۀ فعالان رسانه‌ و علاقه‌مندان به روزنامه‌نگاری در استان، اظهار کرد: در چهارمین هفتۀ این دورۀ آموزشی، کلاس «روشهای انجام مصاحبه» با تدریس دکتر علیرضا کتابدار از اساتید شناخته شدۀ علوم ارتباطات کشور، و با حضور جمعی از علاقه‌مندان، روز گذشته (پنجشنبه ۲۵ آبان) در سالن اجتماعات بیمه ایران و صبح امروز در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت برگزار شد.

کریم خورسندی با بیان اینکه دورۀ آموزش خبرنگاری ویژۀ فعالان رسانه‌ای گیلان به همت مؤسسه خانۀ مطبوعات و با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در حال برگزاری است، یادآور شد: این دورۀ آموزشی طی ۱۰ جلسه و به مدت ۶۰ ساعت برگزار می‌شود که در هفتۀ نخست آن، کلاس «خبرنویسی» با تدریس استاد رضا اسماعیلی اوره؛ هفتۀ دوم، کلاس «روابط عمومی» با تدریس دکتر حمید شکری و هفتۀ سوم، کلاس «شیوۀ نگارش فارسی در مطبوعات» با تدریس دکتر علیرضا حسینی پاکدهی در رشت برگزار شد.

وی تصریح کرد: آخرین جلسات این کلاسها در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته آینده (یکم و دوم آذرماه ۹۷) برگزار می‌شود که در آن، «شیوه‌های گزارش‌نویسی» تدریس خواهد شد.

مدیرعامل موسسۀ خانۀ مطبوعات گیلان افزود: پس از اتمام این دورۀ آموزشی نیز، آزمون پایان دوره برای شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود که گواهینامۀ معتبر دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به پذیرفته‌شدگان در آزمون اهدا خواهد شد.

خورسندی در پایان خاطرنشان کرد: همۀ مدرسان دورۀ آموزش خبرنگاری استان گیلان از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی می‌شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*