سرخط خبرها

جشنواره رسانه و انقلاب در گیلان برگزار می‌شود

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در سومین جلسه هیئت اندیشه ورز کارگروه فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های خانه مطبوعات گیلان در دهه فجر امسال برگزاری همایش و جشنواره رسانه و انقلاب است.

در این جلسه که با حضور ابراهیمیان معاون فرهنگی و امور رسانه، ثقتی مشاور فرهنگی و هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رضوانی‌نژاد مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، مرادی مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی، خورسندی مدیرعامل خانه مطبوعات، حاذق نماینده اتحادیه انجمن‌های اسلامی، احمدی‌فر مدیرعامل انجمن موسیقی و پورصادقی نماینده کانون‌های آگهی و تبلیغاتی استان در دفتر معاونت فرهنگی و امور رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد، پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد برنامه‌های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب با رویکرد باورپذیر بودن و با چشم انداز ۱۴۰۴ و در جهت تحقق اهداف انقلاب باشد؛ و هنرمندان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در اجرای برنامه‌ها مشارکت بالایی داشته باشند و از پتانسیل عظیم جامعه دانش‌آموزی و جامعه رسانه‌ای بهره لازم گرفته شود.

مدیرعامل مؤسسه خانه مطبوعات گیلان در این جلسه با بیان اینکه جامعه رسانه‌ای و مطبوعاتی استان همواره در اجرا، تولید و بازتاب برنامه‌های دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب پیشرو بوده و از هم اکنون به انتشار موضوعات و مطالب مرتبط اقدام کرده‌اند، گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های خانه مطبوعات در دهه فجر امسال برگزاری همایش و جشنواره رسانه و انقلاب است.

کریم خورسندی افزود: به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب به افرادی که با تولید و محتوا اقدام به نگارش مطالب و مقالاتی در خصوص چگونگی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نمایند جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

وی اضافه کرد: محورهای جشنواره در خصوص نقش رسانه‌ها و خبرنگاران در پیروزی انقلاب اسلامی، مهمترین اهداف انقلاب اسلامی و فرهنگ سازی در باورهای دینی و تأثیر و نقش مردم گیلان در پیروزی انقلاب می‌باشد که در رشته‌های سرمقاله و یادداشت، مقاله، عکس و گزارش می‌توانند مطالب تولیدی و منتشر شده خود را حداکثر تا تاریخ ۱۲ بهمن‌ماه امسال به خانه مطبوعات گیلان تحویل نمایند.

خورسندی خاطرنشان کرد: آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شوند که از ۱۲ آبان ۱۳۹۷ لغایت ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ در یکی از نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز استان چاپ و منتشر شده باشد.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اظهار کرد: به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود و زمان دقیق برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره و همایش استانی رسانه و انقلاب متعاقباً اعلام خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*