سرخط خبرها

عیار مطبوعات گیلان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات پایین بود

کریم خورسندی

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اظهار کرد: عیار مطبوعات و رسانه های گیلان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور پایین بود.

بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات کشور در حالی روز جمعه به کار خود خاتمه داد که مطبوعات، رسانه و نشریات استان به دلایل مختلف فرصتی برای عرض اندام نداشتند و به جز یک روزنامه، یک هفته نامه و یک سایت، سایر رسانه های پر تعداد مجازی و مکتوب استان از حضور در آن باز ماندند و فقط یک غرفه در انتهای نمایشگاه از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به معرفی رسانه های استان می پرداخت که به هیچ وجه در شأن مطبوعات استان نبود.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان این مطلب گفت: خانه مطبوعات گیلان امسال در اقدامی هماهنگ و از پیش تعیین شده و با حمایت آقای استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان کاروانی متشکل از ۳۰ تن از خبرنگاران استان را به نمایشگاه اعزام کرد که با وجود دوری راه و ترافیک موجود اتوبان تهران اسباب رضایت اصحاب رسانه استان را فراهم آورد.

t

کریم خورسندی افزود: غنای فکری، فرهنگی و رسانه ای استان می طلبد که رسانه های استان سال آینده حضور بیشتر و موثرتری در آن داشته باشند که در این بین نقش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار مهم و اساسی خواهد بود.

وی اضافه کرد: خانه مطبوعات نیز در این راستا آماده همه نوع همکاری خواهد بود و برای اینکه عیار مطبوعات استان نیز در سطح کشور نمایان شود آماده نقش آفرینی است.

گفتنی است از جمله خدمات فعلی و در دست اقدام خانه مطبوعات گیلان برپایی کلاس آموزش بحران با همکاری هلال احمر استان، ارایه بلیت استخر رایگان به بانوان همکار و عضو خانه مطبوعات, دایرکردن کلاس تمرینی فوتسال برای آقایان عضو در سالن یادگار امام رشت از ساعت ۸ تا ۹:۳۰ پنجشنبه شب ها، ثبت نام از افراد جامانده از بیمه تکمیلی و… می باشد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۳۳۳۲۳۶۲۹ تماس بگیرید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*