سرخط خبرها

دیدار با پیشکسوت رسانه های ورزشی گیلان

مدیر کل بهزیستی و مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از اسماعیل راستی پیشکسوت رسانه و از نویسندگان ورزشی استان دیدار کردند.

دکتر نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان ، قاسمیان معاون فرهنگی اداره کل ، خرسندی مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان و جمعی از اصحاب رسانه ی گیلان از اسماعیل راستی پیشکسوت مطبوعات گیلان در منزل وی دیدار و تقدیر کردند .

در این دیدار که به مناسبت شصتمین سال تولد وی صورت گرفت ، کریم خرسندی مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان ضمن تبریک  سالروز تولد این پیشکسوت خبرنگاری عنوان کرد :  بسیاری از اصحاب رسانه گیلان خصوصا ورزشی نویسان و خبرنگاران ورزشی از محضر استاد اسماعیل راستی کسب تجربه کرده اند و ایشان نیز با سعه ی صدر به کسانی که در ابتدای این راه بوده اند تجربیات خود را منتقل کردند .

وی اضافه کرد : جامعه ی ورزش گیلان به پیشکسوتانی مانند جناب آقای راستی افتخار می کند که با وجود مشکلات جسمی  قلم مستقل و مانایی دارند.

در ادامه ی این دیدار ، دکتر نحوی نژاد ضمن قدردانی از زحمات این پیشکسوت رسانه گفت : اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی دارند و بهره گیری از قلم رسانه به شیوه ی صحیح و بدون لغزش می تواند در جامعه بسیار سازنده و راهگشا باشد .

مدیر کل بهزیستی گیلان به اهمیت مطبوعات و رسانه های مکتوب در جامعه اشاره کرد و گفت : در حال حاضر مردم و به ویژه جوانان به سمت فضای مجازی تمایل بیشتری دارند و از فضای کتاب و کتابخوانی و نشریات مکتوب فاصله گرفته اند و این در حالی است که نقش این موارد در کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرات بسزایی دارد.

وی ادامه داد : زحمات و پشتکار نویسندگانی همچون جناب آقای راستی با وجود معلولیت جسمی ستودنی است و هیچ هدیه ی مادی جوابگوی تلاش این عزیزان نیست.

لازم بذکر است در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیر کل بهزیستی گیلان از اسماعیل راستی تقدیر شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*