سرخط خبرها

خواسته‌های ما برای توسعه فرهنگی گیلان است

مدیرعامل موسسه خانه مطبوعات گیلان با تأکید بر اینکه درخواست‌های اهالی رسانه گیلان، خواسته‌های شخصی نیست، گفت: این خواسته‌ها برای توسعه فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان است.

کریم خورسندی در نشست معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اصحاب رسانه گیلان که صبح جمعه (١٨ مرداد ٩٨) به مناسبت گرامی‌داشت روز خبرنگار در رشت برگزار شد، اظهار کرد: الحمدلله امسال نیز همانند سال‌های گذشته، با عزمی جزم‌تر و همکاری مسئولان استان توانستیم همایش روز خبرنگار را به نحوی شایسته برگزار کنیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان  با بیان اینکه حضور دکتر نوبخت به عنوان فردی صاحب نفوذ در بدنه دولت تدبیر و امید مایه مباهات ما گیلانی‌هاست، گفت: از حمایت‌های شما، دکتر محمدی (رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان)، دکتر فاضلی و استانداری گیلان از اهالی رسانه استان سپاسگزارم.

وی ادامه داد: شما از مشکلات اصلی اهالی رسانه بیشتر آگاهی دارید و می‌دانید نشریات مکتوب در بحث کاغذ و ملزومات چاپ و نشریات مجازی و عکاسان خبری در هزینه بالای رایانه، اینترنت و دوربین عکاسی با مشکلات بسیاری مواجه هستند که انتظار داریم با برگزاری نشست‌هایی تخصصی برای رفع این مشکلات کمک کنیم.

خورسندی با بیان اینکه خانه مطبوعات تنها نهاد رسمی حامی رسانه و مورد تائید دولت و مسئولان است، افزود: از آنجا که این نهاد دارای درآمد و منابع مالی خاصی نیست، نیازمند حمایت‌های همه‌جانبه مسئولان دولت تدبیر و امید، علی‌الخصوص در شرایط سخت اقتصادی کنونی است.

مدیرعامل موسسه خانه مطبوعات گیلان در پایان با تأکید بر اینکه درخواست‌های اهالی رسانه گیلان، خواسته‌های شخصی نیست، افزود: این خواسته‌ها برای توسعه فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان است و برای حمایت از عزیزانی که در همه شرایط آب و هوایی، همراه و همگام با مسئولان برای توسعه استان گام برمی‌دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*