سرخط خبرها

جزئیات واکسیناسیون خبرنگاران گیلانی

واکسیناسیون کرونا ویژه خبرنگاران استان گیلان، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ و ۱۴ مردادماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به صورت اختصاصی در تالار پاسارگاد (واقع در رشت، فلکه شهید قلی پور، کیلومتر ۲ جاده پیربازار، سمت چپ) انجام می شود.

ابراهیم بهمنی جلالی مدیرعامل خانه مطبوعات ورسانه‌های استان گیلان در رابطه با آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان اظهار کرد: پیرو هماهنگی های به عمل آمده خانه مطبوعات و رسانه های گیلان با معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد و همچنین وزارت بهداشت، واکسیناسیون کرونا خبرنگاران طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ و ۱۴ مردادماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به صورت اختصاصی در تالار پاسارگاد (واقع در رشت، فلکه شهید قلی پور، کیلومتر ۲ جاده پیربازار، سمت چپ) انجام می شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های گیلان با قدردانی از همکاری و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود: با اعلام دانشگاه علوم پزشکی گیلان، چون برای ۲ روز آتی، واکسن برکت از طرف تهران توزیع شده تنها این واکسن تزریق خواهد شد. ضمنا خبرنگاران مقیم در شهرستانهای استان نیز درصورت تمایل می توانند به یکی از مراکز واکسیناسیون شهرستان خود مراجعه کنند ویا با حضور در تالار پاسارگاد واکسینه شوند.

وی با بیان اینکه با مساعدت صورت گرفته اصحاب رسانه، اعضای رسانه ای صندوق هنر و خبرنگارانی که توسط مدیران مسئول معرفی شده اند، در برابر کرونا واکسینه می شوند، افزود: از مدیران مسئول تقاضا می شود، در صورتی که برخی خبرنگاران آنها از لیست جا مانده اند هرچه سریعتر با ارسال نامه ای خطاب به خانه مطبوعات و رسانه های گیلان، نسبت به معرفی آنها اقدام تا در اولین فرصت، نسبت به واکسیناسیون این عزیزان نیز اقدام شود.

بهمنی در پایان تصریح کرد: جهت جلوگیری از ایجاد تجمع و تسریع در روند امور، توصیه می شود که خبرنگاران شاغل در پایگاه های خبری و خبرگزاری ها در روز چهارشنبه و اصحاب رسانه شاغل در نشریات مکتوب در روز پنجشنبه به محل واکسیناسیون در رشت مراجعه کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*