سرخط خبرها

پایان فاز نخست واکسیناسیون خبرنگاران گیلانی

به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فاز نخست واکسیناسیون اهالی رسانه و خبرنگاران میدانی در رشت و سایر شهرستانهای استان علیه کرونا با تزریق واکسن کووایران برکت انجام شد.

فاز نخست واکسیناسیون خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان علیه بیماری کرونا با موفقیت به پایان رسید.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های گیلان با قدردانی از کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی برای واکسینه کردن خبرنگاران گیلانی گفت: خوشبختانه طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گذشته شاهد استقبال بسیار گسترده خبرنگاران گیلانی بودیم به طوری که به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان طی این دو روز ۵۵۵ نفر از اهالی رسانه و خبرنگاران میدانی در رشت و سایر شهرستانهای استان با تزریق واکسن کووایران برکت علیه کرونا واکسینه شدند.

ابراهیم بهمنی جلالی در ادامه با قدردانی از نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی گیلان به رسانه های استان یادآور شد: در صورت اینکه خبرنگاری از واکسیناسیون جا مانده باشد، انشاءالله تمهیدی فراهم خواهد شد تا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان آنها نیز در اسرع وقت واکسینه شوند.

وی همچنین به واکسیناسیون خبرنگاران در سطح شهرستانهای گیلان اشاره کرد و گفت: خانه مطبوعات و رسانه های گیلان از مراکز بهداشت و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها بابت همکاری و هماهنگی در واکسیناسیون خبرنگاران شهرستانی قدردانی می کند.

لینک گزارش تصویری روز نخست – خبرگزاری فارس

لینک گزارش تصویری روز دوم – دیار میرزا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*