سرخط خبرها

اطلاعیه خانه مطبوعات ورسانه های گیلان درخصوص واکسیناسیون خبرنگاران (مرحله اول)/واکسن نزده

مدیر عامل خانه مطبوعات و رسانه های گیلان از خبرنگارانی که به هر دلیل واکسن دز اول را دریافت نکرده اند،خواست سریعا اسامی خود را اعلام نمایند.

ابراهیم بهمنی جلالی با اشاره به واکسیناسیون۵۵۵ نفر از خبرنگاران معرفی شده از سوی خانه مطبوعات درسطح رشت و شهرستان های گیلان گفت: همانگونه که پیشتر اعلام کرده بودیم پس از پایان فاز اول (دز اول) رایزنی لازم برای واکسینه شدن خبرنگارانی که به هر دلیل،نتوانسته اند،واکسن را دریافت کنند آغاز شد.

مدیر عامل خانه مطبوعات و رسانه های گیلان افزود: در همین راستا از مدیران مسئول رسانه های شهرستانی تقاضا می شود که آن دسته از خبرنگاران زیر مجموعه خود را که در فاز نخست از دریافت واکسن ضد کرونا جا مانده اند را به ادارات فرهنگ و ارشاد همان شهرستان معرفی نمایند.

وی ادامه داد: همچنین از مدیران مسئول رسانه های شهرستان رشت تقاضا می شود به فوریت لیست افراد جا مانده را در قالب نامه رسمی به ایمیلh.bagheripour@farhangmail.ir ارسال نمایند.

بهمنی جلالی با قدردانی از مساعدت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در داکسیناسیون اصحاب رسانه اظهار کرد: خانه مطبوعات و رسانه های گیلان به دنبال این است تا تمام خبرنگاران گیلانی علیه ویروس منحوس کرونا واکسینه شوند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*