سرخط خبرها

ساده زیستی جزئی از انقلاب بود/ لزوم حمایت از اصحاب رسانه

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ساده زیستی جزئی از انقلاب بود، همچنان بعد از ۳۸ سال مبارزه برای حفظ و نگهداری انقلاب و آرمان‌های امام(ره) ادامه دارد.

جبار کوچکی‌نژاد در جشن رویش انقلاب که به همت خانه مطبوعات گیلان و با حضور اصحاب رسانه در مجتمع خاتم الانبیاء برگزار شد،ضمن گرامیداشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس،خصوصا ۶۳ شهید انقلاب استان گیلان،اظهار کرد:در ایام انقلاب اطلاع رسانی اغلب بصورت چاپ و توزیع بیانیه و شعار نویسی انجام می‌گرفت.

وی ضمن قدردانی از همه کسانی که کمک کردند تا بعد از ۴ دهه انقلاب زنده بماند، افزود: ساده زیستی جزئی از انقلاب بود، همچنان بعد از ۳۸ سال مبارزه برای حفظ و نگهداری انقلاب و آرمان‌های امام(ره) ادامه دارد، اما چه شده که امروز می‌بینیم برخی از مسئولین در ساختمان‌های هزار متری زندگی می‌کنند، ساده زیستی باید از من نماینده شروع شود و دیگران الگو گیری کنند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه بعد از گذشت ۳۸ سال از انقلاب،نظام جمهوری اسلامی فراز و فرودهایی داشته است،گفت:اخیرا در بیانات مقام معظم رهبری می شنویم که ایشان بر «مجلس انقلابی،دولت انقلابی و قوه قضاییه انقلابی» تاکید دارند که نشان می دهد باید با تلاش و هماهنگی های بیشتر به همدلی سال های انقلاب برگردیم تا ساده زیستی، سبک زندگی اسلامی و مبارزه با فساد امتداد یابد.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم با اشاره به تشکیل فراکسیون مطبوعات و رسانه در مجلس،تصریح کرد:وظیفه ما حمایت و پشتیبانی از اصحاب رسانه است،اصحاب رسانه ضمن حق آزادی بیان باید در انتقاد منصفانه عمل کنند؛ این کوته فکری است که ما خبرنگاران را به دادگاه بکشانیم زیرا در ابتدا باید با نصحیت و ارشاد عمل کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*