سرخط خبرها

نقش مردم در پیروزی و تداوم انقلاب بر کسی پوشیده نیست

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در تمامی صحنه ها به پشتوانه حضور مردم پیروز شده است، گفت:نقش مردم در پیروزی و تداوم انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

حسین داداشی در نخستین دورهمی خانواده مطبوعات گیلان با عنوان «جشن رویش انقلاب» که شامگاه سه شنبه (۱۹ بهمن) در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد، دهه مبارک فجر را یادآور خاطرات ارزشمند دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران از همه انقلاب های دنیا که تاکنون به وقوع پیوسته، متمایز است و لذا به تحلیل و بررسی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه انقلاب های بزرگ دنیا علاوه بر زمینه های اجتماعی به واسطه اتکا به یک قدرت یا جریان سیاسی خاص شکل گرفته اند، افزود:امام راحل فرمود «من به پشتوانه ملت دولت تعیین می کنم» و این بیان نشان دهنده نقش محوری و اساسی مردم در انقلاب بوده است.

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در تمامی صحنه ها به پشتوانه حضور مردم پیروز شده است، گفت:نقش مردم در پیروزی و تداوم انقلاب بر کسی پوشیده نیست.با بررسی ویژگی های اندیشه امام این وجه تمایز را درک خواهیم کرد.

داداشی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بدون نام امام در دنیا شناخته شده نیست،خاطرنشان کرد:باید این تحلیل  ها را به نسل امروز انتقال دهیم تا عظمت انقلاب را بفهمند.

مشاور استاندار گیلان در امور رسانه ضمن قدردانی از همگامی و همراهی خبرنگاران در انعکاس مشکلات مردم در برف اخیر، گفت: جامعه رسانه ای همواره در همه حوادث با تکیه بر آثار قلمی خود پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*