سرخط خبرها

عضویت حدود ۱۵۰۰ نفر در خانه‌های مطبوعات تایید شد

بر اساس اعلام سامانه خانه مطبوعات، عضویت حدود ۱۵۰۰ نفر برای شرکت در انتخابات الکترونیکی هیات مدیره و بازرسان خانه های مطبوعات سراسر کشور تایید شده است.

بر اساس اعلام سامانه خانه مطبوعات، تا ۲۵ فروردین ماه، ۱۴۴۵ نفر با نظر خانه های مطبوعات استانهای کشور برای عضویت در خانه و حضور در انتخابات تایید شده اند. در این میان بیشترین مدیر مسئول مربوط به استانهای«کرمان، آذربایجان غربی و مازندران» است و بیشترین عضویت خبرنگاری نیز در استانهای «کرمان، فارس، قزوین» صورت گرفته است.
طبق آمار سامانه خانه مطبوعات، استان های «کرمان، فارس، قزوین، آذربایجان غربی و البرز» به ترتیب بیشترین آمار تایید اعضا را به خود اختصاص داده اند و استانهای «فارس، قزوین، تهران» بیشترین صف انتظار برای بررسی عضویت افراد ثبت نام شده را دارند که در حدود هزار نفر هستند.
همچنین از زمان آغاز اعلام نامزدی تا پایان ۲۵فروردین، ۳۲۶ نفر در استانهای مختلف، نامزدی خود را برای انتخابات، اعلام و در سامانه ثبت کرده اند که استانهای «کرمان، قزوین و البرز» بیشترین تعداد نامزد ثبت نامی را داشته اند.

 

مجمع عمومی خانه مطبوعات برای اولین بار به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۶ برای انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان برگزار می شود.

 

اعضای خانه های مطبوعات سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت khanehmatbooat.ir  نسبت به ثبت نام و بارگذاری مشخصات خود اقدام نمایند. کسانی که تاکنون عضو خانه مطبوعات نبوده اند نیز می توانند با ثبت نام در این سامانه الکترونیک نسبت به ارایه درخواست عضویت خویش اقدام نمایند. همچنین جهت سهولت کار و رفع اشکالات احتمالی شماره تماس نمایندگان ادارات کل و نمایندگان خانه های مطبوعات به تفکیک هر استان در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ پاسخگوی سئوالات احتمالی در این زمینه خواهند بود.
ثبت نام در این سامانه جهت شرکت در انتخابات هیات مدیره خانه های مطبوعات در سراسر کشور که به طور همزمان و به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد، الزامی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*