سرخط خبرها

کارت عضویت اعضای خانه مطبوعات صادر شد

شورای مرکزی خانه های مطبوعات، با توجه به تایید عضویت بیش از هزار نفر از اعضا در سراسر کشور از صدور کارت ویژه عضویت برای این افراد خبر داد.

بنابر اعلام شورای مرکزی خانه‎های مطبوعات، کارت عضویت برای افراد احراز هویت و تایید شده خانه های مطبوعات در استانهای مختلف کشور صادر و تا دهم اردیبهشت به اداره کل ارشاد هر استان تحویل می شود. کارت عضویت سایر اعضا که تا کنون بنابر نواقص مدرک یا عدم بررسی خانه‌های مطبوعات، تایید نشده، در مرحله دوم (۱۵تا ۲۵ اردیبشهت) و بعد از نهایی شدن ثبت نام و تایید خانه های مطبوعات، صادر و برای اداره کل ارشاد هر استان ارسال خواهد شد.

طبق هماهنگی های به عمل آمده، این کارت ها برای حضور در نشست های خبری، همایش ها و استفاده از تسهیلات مختلف، طراحی شده است.

شایان ذکر است، مجمع عمومی خانه مطبوعات برای اولین بار به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۶ برای انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان برگزار می شود.

اعضای خانه های مطبوعات سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت khanehmatbooat.ir  نسبت به ثبت نام و بارگذاری مشخصات خود اقدام نمایند. کسانی که تاکنون عضو خانه مطبوعات نبوده اند نیز می توانند با ثبت نام در این سامانه الکترونیک نسبت به ارایه درخواست عضویت خویش اقدام نمایند.

ثبت نام در این سامانه جهت شرکت در انتخابات هیات مدیره خانه های مطبوعات در سراسر کشور که به طور همزمان و به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد، الزامی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*