سرخط خبرها

کمبود اعتبارات دغدغه خانه مطبوعات گیلان است

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه هیات مدیره این موسسه تمام تلاش خود را در راستای تحقق مطالبات خبرنگاران انجام می دهد، افزود: کمبود اعتبارات و مشکلات مالی دغدغه هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان است.

کریم خورسندی، روز گذشته در جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان که با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، با اشاره به اقدامات مثبت خانه مطبوعات استان در دوره جدید، اظهار کرد: امروز بسیاری از خبرنگاران علاقمند به عضویت در این موسسه هستند که نشان دهنده افزایش حس مطالبه گری در این صنف است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه هیات مدیره این موسسه فرهنگی تمام تلاش خود را در راستای تحقق مطالبات بحق خبرنگاران انجام می دهد، افزود: کمبود اعتبارات و مشکلات مالی دغدغه هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان است. البته حمایت های استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان موجب شده کارهای خوبی برای خبرنگاران صورت گیرد.

وی با بیان اینکه برگزاری مراسم روز خبرنگار و فعالیت های فرهنگی – تفریحی در سایه حمایت نهادهای دولتی و بخش خصوصی انجام شده است، گفت: الحمدلله توانستیم با همین حمایت ها دو همایش «رسانه و انقلاب» و «رسانه و انتخابات» را برگزار کنیم. برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی روز خبرنگار نیز جزو همین برنامه هاست.

خورسندی توانایی و ظرفیت خانه مطبوعات گیلان در جهت خدمت رسانی به اصحاب رسانه را فراتر دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال بتوانیم جشنواره استانی مطبوعات را به نحو احسن برگزار کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*