سرخط خبرها

برگزاری جشنواره استانی مطبوعات در گیلان

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان از برگزاری جشنواره استانی مطبوعات در گیلان خبر داد و گفت: برگزاری جشنواره ها فرصت خوبی برای تبادل اندیشه ها و افکار است.

حسین داداشی، روز گذشته در جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان که با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر فاضلی در جمع هیات مدیره و عرض تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: فعالیت های خانه مطبوعات استان گیلان طی یک سال گذشته خوب و عملکرد آن مطلوب بوده است.

وی با بیان اینکه خانه مطبوعات گیلان از موسسات پیشگام کشور در حوزه مطبوعات است، افزود: خانه مطبوعات گیلان نسبت به سایر استان ها دارای پیشینه و قدمت است و لذا باید اقدامات مطلوب تری ارائه کند. متاسفانه برخی از استان ها در ارائه خدمات خیلی بهتر و فراتر از ما عمل می کنند.

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به توانمندی این موسسه در زمینه ارائه خدمات به خبرنگاران، تصریح کرد: خبرنگاران نیازمند امکانات رفاهی، تفریحی و گردشگری هستند، اما همه این موارد به چگونگی اعتبارات بستگی دارد.

داداشی بیان کرد: در راستای رسیدگی به امور خبرنگاران نیازمند تعامل مدیریت ارشد استان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان هستیم لذا تلاش می کنیم در صورت توانمندی و بهره گیری از ظرفیت های موجود شرایط مطلوبی را برای خبرنگاران رقم بزنیم.

وی از برگزاری جشنواره استانی مطبوعات در گیلان خبر داد و گفت: برگزاری جشنواره ها فرصت خوبی برای تبادل اندیشه ها و افکار است. می توانیم با برگزاری و تشکیل نشست های جنبی در حاشیه جشنواره مطبوعات با حضور افراد مطرح کشوری، سطح کیفی جشنواره مذکور را ارتقا ببخشیم.

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با تاکید بر لزوم ایجاد زمینه های افزایش مراودات فرهنگی و رسانی با کشورهای حاشیه دریای خزر، خاطرنشان کرد: با تداوم سیاست های دکتر روحانی در حوزه ارتباطات بین المللی، می توانیم در راستای بهره گیری از تجارب فرهنگی و رسانه ای کشورهای حاشیه دریای خزر و انتقال افکار از سوی اصحاب رسانه گیلان، قدم های مثبتی برداریم.

وی سطح توقع از خانه مطبوعات گیلان را بسیار بالا دانست و متذکر شد: باید با همفکری، تعامل و مشارکت فعالیت های مثمر ثمر را افزایش و استمرار دهیم.

داداشی همچنین از برگزاری دوره های آموزشی ویژه اصحاب رسانه استان خبر داد و اظهار کرد: برنامه های ویژه آموزشی برای ارتقای سطح کیفی دانش و آگاهی خبرنگاران و اصحاب رسانه در نظر گرفته شده که در آینده نزدیک اجرا خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*