سرخط خبرها

هزینه بیمه تکمیلی خبرنگاران از سوی استاندار گیلان تامین می شود

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اعلام کرد: بمناسبت پاسداشت روز خبرنگار، هزینه بیمه تکمیلی خبرنگاران استان از سوی استاندار تامین اعتبار می شود.

کریم خورسندی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مراسم روز خبرنگار امسال با تاکید بر تجلیلی شایسته از هویت خبرنگاری و همچنین پدید آوردن فضایی دوستانه تر ، برگزار می شود.

وی ادامه داد: نشست نهایی کمیته برنامه ریزی برای روز خبرنگار به اتمام رسید و نتیجه نهایی این نشست تجلیل از ۵۰۰ خبرنگار استان در روز یاد شده است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اظهار کرد: پیشتر ، بر اساس یک فراخوان از رسانه های استان خواسته شده بود تا اسامی فعالان خبری پرتلاش را با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده از سوی کمیته برنامه ریزی فوق، برای تجلیل در روز خبرنگار معرفی کنند.

خورسندی تصریح کرد: کمیته برنامه ریزی روز خبرنگار با حضور نمایندگانی از استانداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات گیلان برگزار شد.

وی اظهار کرد: دو تن از خبرنگاران استان سخنگوی جامعه رسانه ای خواهند بود و همچنین در فضایی پر نشاط از فعالان خبری حوزه دفاع مقدس نیز تجلیل خواهد شد.

حدود ۸۰۰ خبرنگار در گیلان فعال هستند که ۴۰۰ نفر از آنان، عضو خانه مطبوعات گیلان هستند.

هفدهم مردادماه، سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزارشریف افعانستان، به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*