سرخط خبرها

اطلاعیه خانه مطبوعات گیلان در خصوص انتخابات هیئت مدیره

خانه مطبوعات استان گیلان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان از ساعت ١٠ تا ١٢ ظهر چهارشنبه ١٠ آبان ماه جاری و به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

در اطلاعیه خانه مطبوعات گیلان آمده است: انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان همزمان با چهار استان دیگر، روز چهارشنبه ١٠ آبان ماه ٩۶ به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

آن دسته از اعضای محترم خانه مطبوعات گیلان که موفق به ثبت نام در سامانه اینترنتی خانه مطبوعات کشور به آدرس khanehmatbooat.ir شده اند و مراحل ثبت نام آن ها کامل شده است، باید از ساعت ١٠ صبح لغایت ١٢ ظهر روز چهارشنبه با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت مذکور، از میان ٣١ کاندیدای معرفی شده باید برای انتخاب هفت نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره و دو نفر به عنوان بازرس خانه مطبوعات گیلان رأی بدهند.

شایان ذکر است از میان ٣٩١ عضو حقیقی خانه مطبوعات گیلان، تا این لحظه بیش از ٢٠٠ نفر در سامانه مذکور ثبت نام کرده اند که ثبت نام ١٣٩ نفر از آنها تایید نهایی شده است.

تأکید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص خبرنگاران، شناسایی خبرنگاران فعال در عرصه رسانه و ثبت آنها در سامانه خانه مطبوعات کشور است تا بدین طریق سطح کیفی فعالیت اصحاب رسانه ارتقا یابد.

اصحاب رسانه و خبرنگاران استان با ثبت نام در سامانه خانه مطبوعات ایران ضمن دریافت کارت رسمی این نهاد صنفی می توانند از مزایا و محاسن آن بهره مند شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*