سرخط خبرها

انتخابات خانه مطبوعات گیلان همزمان با ۴ استان کشور برگزار می شود/ جشنواره ملی مطبوعات گیلان فرصتی استثنایی است

رییس هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان عنوان کرد: انتخابات خانه مطبوعات گیلان فردا همزمان با چهار استان کشور برگزار می شود.

حسین داداشی اظهار داشت: انتخابات زودهنگام خانه مطبوعات گیلان فردا همزمان با چهار استان دیگر بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

با تلاش دوستان هیات مدیره حدود ۲۰۰ نفر از ۴۰۰ عضو خانه مطبوعات موفق به ثبت نام شده اند که ی۱۳۵ نفر تایید نهایی شده و فردا حق رأی خواهند داشت و از بین ۳۱ نفر نامزد هفت نفر را برای عضویت در هیات مدیره را بمدت دو سال و دو نفر را بعنوان بازرس بمدت یکسال انتخاب خواهند کرد.

رئیس خانه مطبوعات با اشاره به فرصت کم ثبت نام و شرایط اعلام شده در اساسنامه گفت: خوشبختانه در این مدت کم ،رتبه سوم را بعد اصفهان و همدان در ثبت نام اینترنتی  کسب کرده ایم و این جای تقدیر و سپاس فراوان از اعضای محترم خانه مطبوعات و همکاران عزیز در هیات مدیره و معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.

حسین داداشی همچنین به جلسات دیروز هیات مدیره با مسوولان استانداری گیلان و معاونین منطقه آزاد انزلی اشاره و عنوان کرد : پیرو دستور استاندار محترم جلسه ای با معاون محترم سیاسی و امنیتی استانداری با حضور مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل و در خصوص پرداخت هزینه بیمه تکمیلی اعضاء محترم خانه مطبوعات، کمک به برگزاری اولین جشنواره ملی مطبوعات و اعزام خبرنگاران به نمایشگاه مطبوعات تهران تصمیمات مفید و موثری اتخاذ شد.

وی افزود: همچنین نشست دیگری با معاون محترم فرهنگی و مسوول روابط عمومی منطقه آزاد انزلی تشکیل گردید که در این جلسه فراخوان اولین جشنواره ملی مطبوعات نهایی شده و مقرر شد نمایشگاه مطبوعات در مرکز نمایشگاه های منطقه آزاد از سوم الی پنجم بهمن ماه برگزار گردد و مراسم اختتامیه جشنواره نیز صبح پنجم بهمن ماه در سالن همایش های منطقه آزاد با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار و منتخبین جشنواره معرفی و از تلاش وزحمات اهالی رسانه مکتوب و دیجیتال تجلیل شود.

وی تاکید کرد: جشنواره ملی مطبوعات گیلان،یک فرصت استثنایی است. حسین داداشی  باتوجه به برگزاری انتخابات خانه مطبوعات در روز چهارشنبه دهم آبان (در ساعت ۱۰-۱۲ صبح) از همه  مدیران مسوول، خبرنگاران، نمایندگی سراسری نشریات ، خبرگزاری ها و پایگاههای تحلیلی خبری که عضو رسمی سامانه ی خانه مطبوعات شده اند در خواست کرد در انتخابات این دوره مشارکت گسترده داشته باشند.

داداشی در پایان ضمن عذرخواهی از سایر اعضاء خانه مطبوعات که موفق به ثبت نام اینترنتی نشده اند، اظهار امیدواری کرد تا با استقرار هیات مدیره جدید خانه مطبوعات مشکل و موانع ثبت نام مرتفع شود.
وی پیشاپیش برای منتخبین این دوره آرزوی موفقیت نموده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*