سرخط خبرها

رسانه های گیلان در جذب مخاطب موفق عمل کرده اند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: رسانه های مکتوب و مجازی این استان با ارائه محصولات خبری فاخر و ارزشمند، در سال های گذشته در جذب مخاطب موفق بوده اند.

فیروز فاضلی، روز چهارشنبه در بازدید از غرفه مطبوعات گیلان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور در مصلی تهران اظهار داشت: ١۶٢ نشریه مکتوب و ٩٩ پایگاه خبری در استان گیلان فعال است و فعالیت آنها به عنوان چشمان بیدار جامعه در سرعت و کیفیت انتقال اطلاعات چشمگیر است.

وی با اشاره به اینکه صنعت چاپ و نشر در استان گیلان از وضعیت مطلوبی برخوردار است، افزود: دستگاه هشت رنگ برای چاپ نشریات گیلان خریداری شد و در حوزه زیبایی شناختی نشریات، موثر خواهد بود.

فاضلی با بیان اینکه نشریات استانی، یارانه مطبوعاتی خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری کنند، خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست های وزارت ارشاد، مطبوعات به مرور از یارانه منفک خواهند شد تا به صورت مستقل درآمدزایی کنند.

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از جمعه ۵ لغایت ١٢ آبان با شعار «رسانه های آزاد، انسجام اجتماعی و پیشرفت ملی» با حضور بیش از ٩۴٠ رسانه در مصلی امام (ره) تهران برگزار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*