سرخط خبرها

هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان هر روز پاسخگوی اصحاب رسانه هستند

خانه

در پی موافقت و تصویب اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان قرار شد اعضا از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته به شکل دو نفره در این محل حضور یافته و پاسخگوی مسایل و مشکلات خبرنگاران و اصحاب رسانه گیلان باشند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اعلام این خبر گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از روز شنبه تا چهارشنبه هر روز دو نفر از اعضای هیات مدیره از ساعت ۱۰ لغایت ۱۳ در خانه مطبوعات حضور یافته و برای هر گونه مذاکره و پاسخگوی به سوالات اصحاب رسانه و خبرنگاران حاضر باشند.

وی اعلام کرد: بر همین اساس روزهای شنبه هر هفته مجید محمدپور و کریم خورسندی، یکشنبه ها خانم عاطفی فرد و خانم رفیعیان، دوشنبه ها علی کریمی و حسن سامری، سه شنبه ها خانم نیک کار و خانم عباس زاده و چهارشنبه حسین داداشی و کریم خورسندی در خانه مطبوعات حضور خواهند داشت.

خورسندی همچنین اظهار داشت: ار کلیه افرادی که تاکنون نقص پرونده خود را در خانه مطبوعات برطرف نکرده اند خواهشمند است در اسرع وقت با تکمیل پرونده ما را در صدور کارت خانه مطبوعات یاری رسانند. همچنین آن دسته از اصحاب رسانه ای که تاکنون به هر دلیلی به عضویت خانه مطبوعات در نیامده اند می توانند در اولین فرصت با مراجعه به خانه مطبوعات و ارائه مدارک مورد نظر به عضویت خانه در آیند ضمنا درب خانه مطبوعات بر روی همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و فعالین این عرصه باز بوده و می توانند با مراجعه به خانه مطبوعات و با مطالعه اساسنامه به عضویت خانه خودشان درآیند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*