سرخط خبرها

تعامل رسانه و پلیس، آسیب‌های اجتماعی را کاهش خواهد داد

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به اینکه تعامل رسانه ها و پلیس، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد، گفت: نیروی انتظامی و رسانه‌ها می‌توانند در مقابله با ناهنجاری‌ها مکمل هم باشند.

حسین داداشی در نهمین کارگاه آموزشی ارتقاء دانش رسانه‌ای فرماندهان و مدیران فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه ۱۶۲ نشریه فعال در استان گیلان وجود دارند، گفت: در استان هشت روزنامه به صورت منظم منتشر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ۹۹ پایگاه خبری تحلیلی رسمی در گیلان فعالیت می‌کنند، افزود: گیلان از این حیث بعد از تهران حائز رتبه دوم کشور است.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان با تاکید بر اینکه مسائل فرهنگی و اجتماعی همواره دغدغه جدی مردم گیلان است، خاطرنشان کرد: ۱۱۰ سال سابقه انتشار نشریه در گیلان نشان از ظرفیت خاص رسانه ای استان دارد.

داداشی برگزاری کارگاه آموزشی ارتقا دانش رسانه‌ای فرماندهان و مدیران را مفید و موثر دانست و افزود: این نشست باید در همه حوزه‌ها و نهادها برگزار شود.

وی رسانه را پل ارتباطی مسئولین و مردم عنوان کرد و افزود: رسانه‌ها می‌توانند تاثیر آشکاری روی رشد و بالندگی جامعه داشته باشند.

داداشی با تاکید بر اینکه جای خالی تحلیل حوادث و مقالات در برخی از رسانه‌های استان احساس می‌شود، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های فرهنگی باید روی آموزش سواد رسانه‌ای تلاش و جدیت بیشتری به خرج دهند.

وی با تقدیر از پاسخگویی ناجا به افکار عمومی، اظهار کرد: اگر این پاسخگویی به همه دستگاه‌ها تسری پیدا کند نتایج مثبتی در جامعه ایجاد خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به اینکه تعامل رسانه‌ها و پلیس، آسیب‌های اجتماعی را کاهش خواهد داد، تصریح کرد: نیروی انتظامی و رسانه‌ها می‌توانند در مقابله با ناهنجاری‌ها مکمل هم باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*