سرخط خبرها

همایش «رسانه و مالیات» در رشت برگزار می شود

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به برگزاری همایش رسانه و مالیات ویژه اصحاب رسانه استان در رشت، گفت: روشنگری در مورد مشکلات و مسایل مالیاتی که مدیران رسانه‌ها با آن دست به گریبان هستند، از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

کریم خورسندی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان گفت: همایش رسانه و مالیات ویژه اصحاب قلم و رسانه استان در آستانه سال نو در رشت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این همایش به همت خانه مطبوعات گیلان و با همکاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار می‌شود، تصریح کرد: هدف از برگزاری این همایش روشنگری در مورد مشکلات و مسایل مالیاتی، مدیران رسانه‌های مکتوب و مجازی است.

خورسندی با تاکید بر اینکه برآیند این همایش می‌تواند سبب جلوگیری از آسیب‌های احتمالی مالیاتی به رسانه‌ها شود، خاطرنشان کرد: در این همایش کوچکی‌نژاد و حسنی از نمایندگان مردم رشت در مجلس، دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس، فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و انوری مدیرکل امور مالیاتی استان حضور دارند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به بیان مسائل مالیاتی رسانه‌ها در این همایش گفت: یکی از این موارد این است که هرچند رسانه‌ها طبق قانون از پرداخت مالیات معاف هستند ولی عدم ارائه اظهارنامه باعث می‌شود مالیات به آنها تعلق گیرد.

وی اذعان کرد: همایش رسانه و مالیات، پنجشنبه(۱۷ اسفند) سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در سالن اجتماعات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان واقع در میدان فرهنگ رشت برگزار می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*