سرخط خبرها

اختتامیه جشنواره ملی مطبوعات گیلان به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد/ تقدیر جامعه رسانه ای استان از استاندار گیلان بابت پرداخت هزینه بیمه تکمیلی خبرنگاران

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان گفت: مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان گفت: مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.

کریم خورسندی افزود: به منظور تامین نظر دکتر نوبخت و نمایندگان استان و همچنین تقارن این مراسم با اولین شب ماه مبارک رمضان، جشنواره ملی مطبوعات گیلان که قرار بود در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه در سالن همایش های منطقه آزاد انزلی برگزار شود به بعد از ماه مبارک رمضان موکول گردید.

وی اضافه کرد: در پی هماهنگی های ستاد برگزاری اولین جشنواره ملی مطبوعات ، پایگاه های خبری و خبرگزاری ها با وزارت ارشاد اسلامی ، استانداری گیلان، اداره کل ارشاد اسلامی گیلان ومنطقه آزاد انزلی وبه منظور بهتر برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی که قرار است در منطقه آزاد انزلی برگزار شود؛ مراسم اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر جشنواره به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد که زمان دقیق آنرا نیز به زودی رسانه ای خواهیم کرد.

مدیر خانه مطبوعات گیلان یاد آور شد: خوشبختانه استقبال خوبی ازسوی رسانه های سراسر کشور انجام گردیده و بیش از ۶۵۰ اثر از سطح کشور در بخش های مختلف به دبیر خانه این جشنواره ارسال شده که هم اکنون در مرحله داوری نزد داوران دفتر مطالعات و ارتباطات وزارتخانه ارشاد میباشد.

وی در بخش دیگری از این مصاحبه ضمن تشکر از حمایت های آقای دکتر سالاری، استاندار گیلان و پرداخت مبلغ بیش۵۰۰ میلیون ریال برای پرداخت هزینه بیمه تکمیلی خبرنگاران عنوان کرد: امسال برای سومین سال متوالی هزینه بیمه تکمیلی خبرنگاران استان با موافقت و نظر مثبت آقای استاندار پرداخت گردید و باعث شد گوشه ای از مشکلات این عزیزان حل شود.

خورسندی با انتقال پیام تقدیر و تشکر جامعه رسانه ای استان از دکتر سالاری خاطر نشان کرد: خبرنگاران و فعالین رسانه ای گیلان خوشبختانه همگام و همراه با سیاست های نظام جمهوری اسلامی وبرای توسعه و تعالی جامعه خود را یار ویاور دولت دانسته و سوای ازنقد وتحلیل های منصفانه و بجای عملکرد مدیران و مسئولان در مجموع از بهترین جوامع خبری و رسانه ای کشور قلمداد شده و یکی از مولفه های مهم آرامش فعلی استان نیز همین موضوع میباشد.

وی در خاتمه یاد آور شد: امسال سوای از برگزاری و میزبانی اولین جشنواره ملی مطبوعات، استان گیلان برای هشتمین بار میزبان جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور میباشد که ۲۸ تیرماه امسال در منطقه آزاد برگزار میشود و در ادامه نیز مراسم روز خبرنگار را به سان سالهای قبل روز ۱۷ مرداد برپا خواهیم کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*