سرخط خبرها

اصحاب رسانه گیلان به نمایشگاه مطبوعات تهران اعزام می شوند

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به آغاز به کار بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات کشور در مصلی بزرگ تهران، گفت: خانه مطبوعات گیلان قصد دارد جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای عضو این موسسه را به نمایشگاه اعزام کند.

کریم خورسندی در گفت وگویی با اشاره به آغاز به کار بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات کشور از ۱۴ آبان ماه جاری در مصلی بزرگ تهران، اظهار کرد: نمایشگاه مطبوعات امسال که با شعار «شفافیت و صداقت» آغاز به کار کرده با حضور موسسات مطبوعاتی، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سراسر کشور همراه است لذا اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان غرفه مطبوعات گیلان را به نمایندگی از مطبوعات استان در این نمایشگاه دایر کرده که به معرفی مطبوعات و رسانه ای استان خواهد پرداخت.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه در نمایشگاه مطبوعات برخی از نشریات و سایت های استان گیلان نیز به طور جداگانه غرفه دارند و به معرفی تولیدات و کارکردهای فرهنگی خود می پردازند، افزود: بر همین اساس خانه مطبوعات گیلان قصد دارد با حمایت و مشارکت استاندار گیلان روز چهارشنبه (۱۹ آبان  ۹۵) جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای عضو خانه مطبوعات را به نمایشگاه اعزام کند.

وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت و حضور در نمایشگاه مطبوعات می توانند ضمن تماس با شماره ۳۳۳۲۳۶۲۹ خانه مطبوعات استان ثبت نام کنند تا مقدمات اعزام آنها به نمایشگاه فراهم شود. مهلت ثبت نام نیز تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه، ۱۷ آبان است.

خورسندی زمان حرکت را ساعت ۵ صبح روز چهارشنبه، ۱۹ آبان از مقابل استانداری گیلان اعلام کرد و گفت: زمان برگشت نیز ساعت ۱۶ همان روز می باشد.

بنا بر این گزارش؛ ساعات کاری خانه مطبوعات گیلان هر روز از ساعت ۹ لغایت ۱۴ بوده و درب خانه مطبوعات گیلان بر روی اصحاب رسانه باز است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*