سرخط خبرها

دفتر تسنیم گیلان میزبان هیئت‌مدیره خانه‌مطبوعات + تصاویر

اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان با هدف ایجاد انسجام و وحدت رسانه‌ای در استان در دفتر خبرگزاری تسنیم گیلان در رشت حضور یافتند.

اعضای هیئت مدیره موسسه خانه مطبوعات گیلان با هدف ایجاد انسجام و وحدت رسانه‌ای در استان عصر امروز در دفتر خبرگزاری تسنیم استان گیلان در رشت حضور یافتند.

این دیدار با حضور مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و نائب رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات در دفتر خبرگزاری تسنیم گیلان انجام شد و مباحث مختلفی در حوزه‌های رسانه‌ای و ارتقاء سطح سواد و فعالیت حوزه رسانه در استان گیلان مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

مدیرعامل موسسه خانه مطبوعات استان گیلان‌، خبرگزاری تسنیم را از رسانه‌های ارزشی و فعال در سطح کشور نام برد و خاطرنشان کرد: خبرگزاری تسنیم با رویکردی متفاوت و اثربخش در تهیه و تولید اخبار از طرح مباحث بی‌محتوا دوری می‌کند.

کریم خورسندی با بیان اینکه این خبرگزاری مطرح و توانمند در استان گیلان در تولید اخبار از حاشیه دوری می‌کند و صداقت و عدالت را محوریت کار خود قرار داده است تاکید کرد: حوزه رسانه‌ای گیلان نیازمند انسجام و وحدت است.

وی با بیان اینکه خانه مطبوعات گیلان به‌منظور ارتقاء توانمندی و انسجام رسانه‌ای در استان، استفاده از پیشنهادات و ظرفیت‌های رسانه‌ها را عاملی اثرگذار می‌داند گفت: مجموعه موسسه خانه مطبوعات گیلان با استفاده از توانمندی افراد پرتلاش در راستای رفع موانع و مشکلات حوزه رسانه‌ای استان گام بر می‌دارد.

رئیس هیئت مدیره موسسه خانه مطبوعات استان گیلان نیز در این دیدار با اشاره به سرکشی و بازدید اعضای هیئت مدیره این مجموعه از رسانه‌های مختلف استان گیلان خاطرنشان کرد: هدف از این بازدید‌ها ایجاد انسجام و یکدلی ویژه میان رسانه‌های استان است.

حجت‌الاسلام سید عبدالباقی اسحاقی با اشاره به اینکه پیوستگی و انسجام از سوی رسانه‌ها سواد رسانه‌ای مطلوب را در جامعه ایجاد می‌کند اظهار داشت: اقدامات مطلوب و صحیح رسانه‌ها در جامعه امروز موجب فرهنگ‌سازی و تربیت اجتماعی جامعه می‌شود.

عکس از محمد رنجبر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*