سرخط خبرها

برگزیدگان جشنواره ملی مطبوعات منطقه آزاد انزلی با حضور سخنگوی دولت تقدیر می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره ملی مطبوعات منطقه آزاد انزلی با حضور سخنگوی دولت در این استان خبر داد.

فیروز فاضلی با اشاره به برگزاری اولین جشنواره ملی مطبوعات محلی، سراسری، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌ها به میزبانی منطقه آزاد بندرانزلی، اظهار کرد: در آخرین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری این جشنواره که صبح امروز در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد، آخرین هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره صورت گرفت.

وی تصریح کرد: آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره مذکور، همزمان با روز قلم، ساعت ۴ عصر روز پنج‌شنبه ١۴ تیرماه جاری با حضور دکتر نوبخت «سخنگوی دولت» و جمعی از مدیران و اهالی رسانه کشور و استان در مرکز همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد بندرانزلی برگزار می‌شود.

به گفته فاضلی، علاوه بر دکتر نوبخت؛ استاندار گیلان؛ رئیس مجمع نمایندگان استان و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از سخنرانان این برنامه ملی خواهند بود و در ادامه حمید ضیایی‌پرور «مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست هیئت داوران جشنواره» به ارائه گزارش داوری آثار پرداخته و در پایان از برگزیدگان این جشنواره تقدیر خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: در حاشیه برگزاری این مراسم، نمایشگاهی یک روزه، مشتمل بر سی غرفه و با هدف معرفی تاریخچه مطبوعات گیلان و ارائه توانمندی‌های رسانه‌های استان در منطقه آزاد انزلی برپا می‌شود.

وی در پایان ضمن تقدیر از تمامی دستگاه‌های مشارکت‌کننده در برگزاری این جشنواره ملی، از اهالی رسانه استان برای حضور در آیین اختتامیه جشنواره دعوت به عمل آورد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*