سرخط خبرها

نقش منطقه آزاد در توسعه اقتصادی یکی از موضوعات مهم جشنواره ملی مطبوعات است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: نقش منطقه آزاد کشور در توسعه اقتصاد کشور یکی از موضوعات حائز اهمیت نخستین جشنواره ملی مطبوعات است.

رضا مسرور، روز پنجشنبه ۱۴ تیر ۹۷ در حاشیه آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی مطبوعات در جمع خبرنگاران ضمن تاکید بر حمایت از اصحاب رسانه و برگزاری جشنواره ملی مطبوعات اظهار کرد: از سال گذشته طرح میزبانی از جشنواره ملی مطبوعات در منطقه آزاد انزلی از سوی اصحاب فرهنگ و رسانه و اعضای خانه مطبوعات گیلان مطرح شد و خوشحالیم که امروز توانستیم  آیین اختتامیه را  با حضور معاون رییس جمهور به منظور پاسداشت زحمات اصحاب قلم برگزار کنیم .

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از موضوعات حائز اهمیت در این جشنواره نقش منطقه آزاد در توسعه اقتصاد کشور است،افزود: منطقه آزاد انزلی در سال‌های اخیر تلاش کرده اقدامات موثری در راستای ایجاد زیرساخت‌ها و توسعه زیرساخت‌های تجاری، اقتصادی و امور بندری ایفا کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اهمیت استمرار برگزاری جشنواره ملی مطبوعات در این منطقه، گفت: در سال‌ آینده هم میزبان جشنواره ملی مطبوعات خواهیم بود و جشنواره های بعدی با کیفیت بالاتری برگزار خواهد شد و خرسندیم که این جشنواره، رضایت اصحاب رسانه را به همراه داشت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*