سرخط خبرها

رئیس مجمع نمایندگان گیلان بر لزوم حمایت دولت از خانواده مطبوعات تاکید کرد

رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت دولت از خانواده مطبوعات تاکید کرد.

جبار کوچکی نژاد عصر روز پنجشنبه ۱۴ تیر ۹۷ در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی مطبوعات که همزمان با بزرگداشت روز قلم در سالن همایش‌ها و نمایشگاه‌های منطقه آزاد انزلی برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره، با بیان اینکه  مطبوعات، یک خانواده‌ هستند و باید در عین رقابت از هم حمایت کنند،گفت: دولت نیز موظف به حمایت از این خانواده بزرگ است .

وی با بیان اینکه خط قرمز ما در بخش مطبوعات نظام است و جز آن خط قرمز دیگری نداریم، اظهار کرد: جای تاسف است که رسانه‌ی ضد انقلاب بیننده‌های زیادی داشته باشد،‌ باید نقطه اصلی این ضعف پیدا و برطرف شود .

رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظام جامعه اسلامی بر پایه مردم است، خاطرنشان کرد: خبرنگاران چشم و گوش بینای جامعه هستند و در نظام جمهوری اسلامی نقش مهمی ایفا می‌کنند چون دانستن حق مردم است و این حق از طریق رسانه‌ها به مردم پرداخت می‌شود .

کوچکی نژاد با بیان اینکه دشمن سالهاست جنگ فرهنگی آغاز کرده است، افزود: فرهنگ ما نفوذ ناپذیر است و دشمن روش خود را تغییر داده و به جنگ اقتصادی روی آورده است .

وی با اشاره به اینکه روزنامه‌نگاران هم مانند مردم وظیفه ای دارند،خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مطبوعات شفاف‌سازی است و مردم باید بدانند منشاء مشکلات کجاست .

رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه نهادها پشت دولت هستند و از آن حمایت می‌کنند اما مجلس در کنار حمایت بر فعالیت‌های دولت نظارت می‌کند و اگر دولت موفق عمل نکند باید پاسخگوی مجلس باشد .

وی با بیان اینکه در زمان جنگ هم با دشمن با تحریم‌ها نیز مقابله کردیم، تاکید کرد: قدرت نظام جمهوری اسلامی نسبت به آن دوره بیشتر است و می‌توانیم نسبت به آن دوره بهتر عمل کنیم و از این مقطع حساس عبور کنیم .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*