سرخط خبرها

جامعه خبری گیلان پتانسیل و ظرفیت‌های فراوانی دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه جامعه خبری گیلان پتانسیل و ظرفیت‌های فراوانی دارد، گفت: خوشبختانه فضای رسانه‌ای استان توسعه یافته و در حد مطلوبی قرار دارد.

فیروز فاضلی، روز گذشته در نشست ستاد روز خبرنگار استان با بیان اینکه جامعه خبری گیلان پتانسیل و ظرفیت‌های فراوانی دارد، گفت: خوشبختانه فضای رسانه‌ای گیلان توسعه یافته و در حد مطلوبی قرار دارد و همه خبرنگاران به نوعی دغدغه توسعه استان، رفع مشکلات و کاستی‌ها را داشته و این موضوع با طرح سئوالات فراوان، مطالبه‌گری و پرسشگری‌هایی که در جلسات با مدیران استان مشاهده می‌شود به وضوح عیان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تقدیر از عملکرد هیئت مدیره خانه مطبوعات استان در ساماندهی و رسیدگی به مشکلات اصحاب رسانه، افزود: همگرایی و وحدت رویه‌ای که در خانه مطبوعات مشاهده می‌شود، خود عامل توسعه یافتگی و خدمت به جامعه رسانه‌ای استان است و امیدوارم با رفع کاستی‌ها به مشکلات رفاهی خبرنگاران هم رسیدگی شود.

١٧ مرداد، فعالان رسانه‌ای گیلان تجلیل می‌شوند

وی اضافه کرد: سال ٩٧ سال پرباری برای مطبوعات و رسانه‌های استان می‌باشد، چرا که سوای فعالیت‌های مطلوبی که از سوی آنها صورت می‌گیرد، امسال شاهد برگزاری اولین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری کشور به میزبانی خانه مطبوعات و حمایت‌های مادی و معنوی منطقه آزاد انزلی بودیم که مراسم اختتامیه آن با حضور دکتر نوبخت، نمایندگان گیلان، استاندار گیلان، فرمانداران و مدیران کل استان و جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران سراسر کشور در سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی به شکل باشکوهی برگزار شد و متعاقب آن مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها با حضور مسئولان کشور و استانی در رشت با موفقیت برگزار شد و به زودی نیز مراسم روز خبرنگار را همزمان با هفدهم مردادماه با تجلیل از عزیزان و فعالان رسانه‌ای گیلان برپا خواهیم کرد.

فاضلی یادآور شد: خوشبختانه مطبوعات استان گیلان در سطح کشور پیشرو بوده و از جایگاه مطلوبی برخوردار  و شایستگی‌های لازم را نیز به لحاظ نیروهای فعالش داراست.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از زحمات ستاد برگزاری مراسم روز خبرنگار، اظهار داشت: امسال نیز قطعاً با مساعدت و کمک‌های آقای استاندار و دیگر متولیان امر، مراسمی در خور شأن و نام رسانه‌های استان به مسئولیت خانه مطبوعات برگزار خواهیم کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*