سرخط خبرها

حضور جوانان تحصیل‌کرده در فضای رسانه‌ای استان

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اظهار کرد: خوشبختانه حضور و فعالیت رسانه‌ای پر نشاط جوانان تحصیل‌کرده و با دانش و علاقمند به کار رسانه‌ای در فضای فعلی استان، این امیدواری را به وجود آورده که فعالان این حوزه از سواد رسانه‌ای بهتری برخوردار شوند.

کریم خورسندی، روز گذشته در نشست ستاد روز خبرنگار استان گفت: طی سالیان اخیر در پی تولیدات رسانه‌ای و فعالیت‌های مناسب اصحاب رسانه گیلان، بر اعتبار و غنای فکری و فرهنگی مطبوعات و جامعه رسانه‌ای استان افزوده شده و فعالیت بیش از ١۵٠ نشریه مکتوب، ١٢٠ رسانه مجازی اعم از سرپرستی خبرگزاری‌های سراسری و پایگاه‌های خبری استان و همچنین تلاش و فعالیت بیش از ۵٠ دفتر سرپرستی روزنامه‌های سراسری در گیلان، خود مؤید این موضوع است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان افزود: خوشبختانه حضور و فعالیت رسانه‌ای پر نشاط جوانان تحصیل‌کرده و با دانش و علاقمند به کار رسانه‌ای در فضای فعلی استان، این امیدواری را به وجود آورده که فعالان این حوزه از سواد رسانه‌ای بهتری برخوردار شوند تا همچنان با تولیدات رسانه‌ای و خبری خود در سطح کشور زبانزد شوند.

وی در ادامه به مشکل مالیاتی خانه مطبوعات گیلان اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تا این معضل را با کمک نمایندگان به شکل قانونی برطرف کنیم تا وقت بیشتری را برای رسیدگی به امور جاری خانه مطبوعات و خدمات‌رسانی به خبرنگاران بگذاریم؛ متاسفانه در حال حاضر در چند جبهه مشغول نبرد هستیم که خصوصاً موضوع مالیات، زمان زیادی از ما گرفته است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان یادآور شد: پس از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ملی مطبوعات و جشنواره رضوی، خیلی زود با همکاری امور فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد برگزاری مراسم روز خبرنگار را تشکیل دادیم و برای برگزاری بهتر آن در تلاش هستیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*