سرخط خبرها

گیلان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات + شماره غرفه ها

نشریات استان گیلان با برپایی پنج غرفه در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور حضور دارد.

دکتر فیروز فاضلی در گفت و گویی اظهار کرد: نمایشگاه مطبوعات امسال که با شعار «شفافیت و صداقت» آغاز به کار کرده، با حضور موسسات مطبوعاتی، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سراسر کشور همراه است.

وی با بیان اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز با همکاری موسسه خانه مطبوعات گیلان، غرفه ای را به نمایندگی از مطبوعات استان در این نمایشگاه دایر کرده است، افزود: در غرفه یادشده فعالیت رسانه ای استان برای مخاطبان معرفی خواهد شد.

فاضلی با اشاره به اینکه برخی از نشریات و پایگاه های خبری گیلان به طور جداگانه غرفه گرفته اند، تصریح کرد: روزنامه «معین» به مدیرمسئولی یونس رنجکش در غرفه ۵۷۸ و پایگاه خبری «خزر بر خط» به مدیرمسئولی محسن خاکراد در غرفه ۱۶۶ این نمایشگاه به معرفی نشریات خود خواهند پرداخت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: همچنین هفته نامه «کاشف الحقایق» و پایگاه خبری «کاشف اسرار» به مدیرمسئولی خلیل اخوان اصغری در غرفه ۱۶۳ و ماهنامه «عطر شالیزار» به مدیرمسئولی پروانه محمدنژاد و دوهفته نامه «خردورز» به مدیرمسئولی افشین معشوری در غرفه ۱۶۰ بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور حضور دارند.

به گفته این مسئول، در حال حاضر استان گیلان با داشتن ۱۴۷ نشریه مکتوب دارای مجوز و در حال انتشار شامل ٩ روزنامه، ۴۴ هفته نامه، ۱۶ دوهفته نامه، ۴۲ ماهنامه، ۵ دوماهنامه، ۲۲ فصلنامه و ۹ دوفصلنامه، ۸۱ پایگاه خبری و ۶ نشریه الکترونیکی مجوزدار یکی از استان های فعال در این زمینه است.

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور از ۱۴ تا ۲۱ آبان ماه جاری در مصلای بزرگ تهران برگزار می شود.

گیلان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور

دانلود بروشور آشنایی با نشریات استان گیلان – ۱۳۹۵:

بروشور آشنایی با نشریات گیلان – ۹۵

غرفه گیلان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور غرفه گیلان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور غرفه گیلان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*