سرخط خبرها

تشکیل اتحادیه به منظور اجرای جشنواره دریای خزر/ خبرهای خوب برای خبرنگاران رسانه ها

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان تشکیل اتحادیه به منظوراجرای جشنواره دریای خزر را یکی دیگر از برنامه‌های خانه مطبوعات کشور دانست.

مراسم استانی روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران گیلان، روز چهارشنبه (۱۷ مرداد) با حضور استاندار و جمعی از مدیران کل و اصحاب رسانه این استان در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: در سال جاری جشنواره ملی مطبوعات را روز ۱۴ مرداد در منطقه آزاد برگزار کردیم.

کریم خورسندی افزود: هشتمین دوره جشنواره رضوی را نیز در سال جاری در استان گیلان اجرا کردیم.

وی اضافه کرد: سومین همایش رسانه ای این استان در سال جاری همایش روز خبرنگار است که امروز با حمایت استانداری برگزار می‌کنیم.

خورسندی با اعلام اینکه خانه مطبوعات کشور در راستای حمایت از خبرنگاران برنامه های خوبی را تدوین کرده است، یادآور شد: در این راستا از این به بعد ملاک شناسایی و رسیدگی به امور خبرنگاران ثبت نام در سامانه خانه مطبوعات است که ایجاب می کند همه خبرنگاران در آن سامانه ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: برای کسانی که در سامانه خانه مطبوعات ثبت نام کرده اند در ایام روز خبرنگار امسال خبرهای خوبی داریم.

خورسندی تشکیل اتحادیه به منظوراجرای جشنواره دریای خزر را یکی دیگر از برنامه‌های خانه مطبوعات کشور دانست و گفت: این جشنواره امسال در آستاراخان روسیه و با همکاری سه استان شمالی ایران برگزار می‌شود.

گفتنی است، تجلیل از خانواده شهیدان سیدمحمدرضا ثابت قدم، سیدمحمد اسحاقی و ابوالقاسم اخوان از خبرنگاران گیلانی، سه پیشکسوت مطبوعات گیلان، سه موزع نشریات در استان و خانواده چهار نفر از روزنامه‌نگاران استان که طی یک سال اخیر مرحوم شده‌اند پایان بخش این مراسم بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*